Extra informatie
| Installatiemethode | Dryback |
|---|---|
| Lengte (mm) | 610 mm |
| Breedte (mm) | 610 mm |
| Dikte (mm) | 25 mm |
| Pakinhoud (m2) | 5.20 |
| Randafwerking | Micro bevel 4V |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Fabrieksgarantie | Levenslang |
| Klasse | 23, 34, 42 |
| Prijs per m2 | €42,95 |




