Extra informatie
| Collectie | Ambiant Estino |
|---|---|
| Installatiemethode | Click |
| Lengte (mm) | 1520 mm |
| Breedte (mm) | 225mm |
| Dikte (mm) | 7mm |
| Pakinhoud (m2) | 1.37 |
| Randafwerking | Micro bevel 4V |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Fabrieksgarantie | Levenslang |
| Klasse | 23, 34, 42 |
| Prijs per m2 | €59,95 |





