Extra informatie
| Dikte (mm) | 2mm |
|---|---|
| Lengte (mm) | 659 mm |
| Breedte (mm) | 329 mm |
| Pakinhoud (m2) | 3.90 |
| Items per pak | 18 |
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar wonen, 5 Jaar Project |
| Installatiemethode | Dryback |
| Prijs per m2 | €29,95 |
| Collectie | Moduleo Origin 30 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Motief | Tegel |
| Kleur code | Antraciet |
| Slijtlaag | 0.30 mm |




