Extra informatie
| Dikte (mm) | 5 mm |
|---|---|
| Lengte (mm) | 610 mm |
| Breedte (mm) | 303 mm |
| Pakinhoud (m2) | 2.22 |
| Items per pak | 12 |
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar wonen, 5 Jaar Project |
| Installatiemethode | Engineered Click |
| Prijs per m2 | €44,95 |
| Collectie | Moduleo origin 30 Click |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Motief | Tegel |
| Kleur code | Bruin |
| Slijtlaag | 0.30 mm |




