Extra informatie
| Collectie | Ambiant Robusto |
|---|---|
| Installatiemethode | Dryback |
| Lengte (mm) | 1530 mm |
| Breedte (mm) | 253 mm |
| Dikte (mm) | 2.50 mm |
| Pakinhoud (m2) | 3.87 |
| Randafwerking | Micro bevel 4V |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Fabrieksgarantie | Levenslang |
| Klasse | 23, 33, 42 |
| Prijs per m2 | €42,95 |




