Extra informatie
| Installatiemethode | Click |
|---|---|
| Lengte (mm) | 914 mm |
| Breedte (mm) | 457 mm |
| Dikte (mm) | 5 mm |
| Pakinhoud (m2) | 1.67 |
| Randafwerking | Micro bevel 4V |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Fabrieksgarantie | Levenslang |
| Klasse | 23, 33, 42 |
| Prijs per m2 | €49,95 |
| Collectie | Ambiant Sarino |





