Extra informatie
| Collectie | Ambiant Spigato |
|---|---|
| Randafwerking | 4-zijdige v-groef |
| Fabrieksgarantie | Levenslang |
| Dikte (mm) | 7mm |
| Lengte (mm) | 730 mm |
| Breedte (mm) | 146 mm |
| Items per pak | 16 |
| Installatiemethode | Click |
| Prijs per m2 | €58,95 |
| Verschillende panelen per decor | 32 |
| Motief | Visgraat |




