Extra informatie
| Collectie | Ambiant Venera |
|---|---|
| Installatiemethode | Dryback |
| Lengte (mm) | 1219 mm |
| Breedte (mm) | 238 mm |
| Dikte (mm) | 20 mm |
| Pakinhoud (m2) | 4.10 |
| Randafwerking | Micro bevel 4V |
| Levertijd | 2-3 dagen |
| Fabrieksgarantie | 10 Jaar wonen, 5 Jaar Project |
| Klasse | 23, 34 |
| Prijs per m2 | €29,95 |




